کد مطلب: ۱۴۱۶۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷

رونمایی از دایره‌المعارف «بهترین نویسندگان ایران»

ایسنا: مراسم رونمایی و جشن امضای مجموعه‌ بزرگ «بهترین نویسندگان ایران» روز شنبه ۲۰ مردادماه در فروشگاه مرکزی شهرکتاب برگزار می‌شود.

 در معرفی این مجموعه عنوان شده است: مجموعه‌ «بهترین نویسندگان ایران» در راستای پاسداشت نیم قرن تلاش نویسندگان ایرانی در زمینه‌ ادبیات کودک و نوجوان تلاش کرده بهترین داستان‌ها را از بهترین نویسندگان ایرانی در قالبی فاخر و با همکاری تصویرگران شاخص ایرانی گردهم بیاورد. این مجموعه به سردبیری «محمود برآبادی» بر آن است راهنمایی برای کودکان و خانواده‌های فارسی‌زبان مهیا کند تا با آثار برجسته ادبیات کودک ایران پیوندی مستحکم داشته باشند. در بخش اول ۲۰ عنوان از این مجموعه با داستان‌هایی از علی اشرف درویشیان، نورالدین زرین‌کلک، سوسن طاقدیس، داوود غفارزادگان، علی اصغر سیدآبادی، لاله جعفری، سیدنوید سیدعلی‌اکبر، شکوفه تقی، سرور پوریا، عذرا جوزدانی، مجید راستی و جعفر ابراهیمی شاهد منتشر شده است. تصویرگری این داستان‌ها با همکاری تصویرگران صاحب‌سبکی همچون نورالدین زرین‌کلک، علی خدایی، معصومه اعتبارزاده، غزاله بیگدلو، ماهنی تذهیبی، فریده شهبازی، نفیسه شهدادی، منصوره حسینی، میترا عبداللهی و مانلی منوچهری انجام شده است. این مجموعه قرار است شامل ۵۰ کتاب از ۵۰ نویسنده و تصویرگر ایرانی باشد.
به همین منظور روز ‌شنبه ۲۰ مردادماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در فروشگاه مرکزی شهرکتاب (واقع در خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از مطهری، نبش کوچه‌ کلاته، طبقه‌ اول) برنامه رونمایی از این مجموعه برگزار می‌شود.

 

0/700
send to friend
مرکز فرهنگی شهر کتاب

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمدقصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم، پلاک ۸

تلفن: ۸۸۷۲۳۳۱۶ - ۸۸۷۱۷۴۵۸
دورنگار: ۸۸۷۱۹۲۳۲

 

 

عضویت در خبرنامه الکترونیکی شهرکتاب

Designed & Developed by DORHOST