کد مطلب: ۲۲۷۷۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹

اهدای جایزه استاد راهنمای برگزیده به ضیاء موحد

ایسنا: در مراسم پایانی هجدهمین دوره «جشنواره ملی پایان‌نامه سال دانشجویی» از خدمات علمی و دانشگاهی ضیاء موحد قدردانی می‌شود.

در این مراسم که روز ۲۶ آبان‌ماه از سویسازمان انتشارات جهاددانشگاهی برگزار می شود، از این استاد فلسفه، منطق و ادبیات به عنوان استاد راهنمای برگزیده تقدیر خواهد شد.

ضیاء موحد راهنمایی، مشاوره و داوری تعداد زیادی پایان‌نامه دانشگاهی را در طول سال‌های فعالیت دانشگاهی برعهده داشته و از داوران اصلی جایزه دکتر فتح‌الله مجتبایی است که به پایان‌نامه‌های برتر رشته‌های ادبیات، ادیان و عرفان تعلق می‌گیرد.

جایزه استاد راهنمای برگزیده در هر دوره از جشنواره ملی پایان‌نامه‌های سال دانشجویی به استادانی تعلق می‌گیرد که در زمینه راهنمایی، مشاوره و داوری پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی خدمات علمی شایان توجهی داشته‌اند.

طبق اعلام روابط عمومی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی، این مراسم ۲۶ آبان‌ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در استودیو مبین سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور برگزار و همزمان از سایت رویتاب به آدرس http://roytab.ir، سازمان انتشارات جهاددانشگاهی به آدرس http://isba.ir و صفحه اینستاگرام سازمان انتشارات به آدرس https://www.instagram.com/isba.irبه صورت زنده پخش می‌شود.

 

کلید واژه ها: دانیل ویسر -
0/700
send to friend
مرکز فرهنگی شهر کتاب

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمدقصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ی سوم، پلاک ۸

تلفن: ۸۸۷۲۳۳۱۶ - ۸۸۷۱۷۴۵۸
دورنگار: ۸۸۷۱۹۲۳۲

 

 

 

تمام محتوای این سایت تحت مجوز بین‌المللی «کریتیو کامنز ۴» منتشر می‌شود.

 

عضویت در خبرنامه الکترونیکی شهرکتاب

Designed & Developed by DORHOST