img
img
img
img
img

شرکت شهرکتاب

شركت شهر كتاب در سال ۱۳۷۴ با هدف گسترش فرهنگ كتاب و كتابخوانی و تسهيل دسترسی به منابع خارجی تاسيس شد.

اهم فعاليت‌های شركت:

  • واردات كتا‌ب‌های خارجی بزرگسال از ناشران تراز اول دنيا به زبان‌های مختلف جهت عرضه در فروشگاه‌های شهركتاب و سایر فروشگاه‌های فرهنگی معتبر و نمايشگاه‌ها. اين مهم با اخذ نمایندگی از ناشران معتبر جهان تحقق يافته و پوشش مناسب را به نیازهای فرهيختگان، دانشگاهيان، مراکز تحقیقاتی و آموزشی و كتابخانه‌های تخصصی وغیرتخصصی و در بعد ديگر نیازهای عمومی را پاسخ داده است.
  • واردات كتاب و محصولات کمک آموزشی برای كودكان و نوجوانان از ديگر فعاليت‌های شركت شهر كتاب است. شهر كتاب با برگزاری اولين نمايشگاه تخصصی كتاب‌های كودكان و نوجوانان در زمستان ۱۳۷۴ به عنوان يكی از مؤسسان و پرچم‌داران حمايت از اين حركت مهم فرهنگی در اين عرصه حضور داشته است و شركت شهر كتاب با اخذ نمایندگی انحصاری از ناشران و توزيع كنندگان به خصوص در زمينه محصولات درجه يک آموزشی و عرضه کالاهای متعدد و فراوان موفقيت فراوانی را كسب كرده است و به عنوان مرجعی برای والدين و مدارس و مهدكودک‌ها شناخته می‌شود.
  • بانک اطلاعاتی جامع شرکت شهركتاب با پذيرش سفارش كتاب و نشريات خارجی و e-book از مراکز علمی و فرهنگی، تأمين كننده نياز مشتريان در خصوص محصولات فرهنگی است.
  • برگزاری نمايشگاه‌های مختلف با موضوعات متنوع به تناسب فصل و محل برگزاری نمایشگاه از جمله کارهای گسترده ايست كه شركت شهر كتاب در راستای اعتلای اهداف خود در ايران انجام می دهد.
  • و اینک جهت رفاه بیشتر ناشران و توزیع کنندگان امکان عرضه کالاهای آن مراکز در فروشگاه‌های شهرکتاب توسط پخش شرکت شهرکتاب میسر گردیده است.

 نشانی: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان استاد مطهری، نبش کوچه کلاته، پلاک ۷۴۳

تلفن: ۸۸۴۵۵۰۱۰ و ۸۸۴۵۵۰۱۱ 

دورنگار: ۸۸۴۵۹۹۴۹

وب سایت: www.bookcity.co.ir

پست الکترونیک: info@bookcity.co.ir